DEGUSTACE

ONLINE DEGUSTACE

Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA

Vážení přátelé,

letošní rok je důkazem tvrzení, že jediná jistota, kterou v životě máme, je, že se něco změní. Přemýšleli jsme nad tím, jak s Vámi degustovat naši novou sadu 6 vzorků Vizovické slivovice, vyrobené z vlastních sadů v okolí Vizovic.

Společné setkání a prostor pro probírání všeho důležitého nad slivovicí se dnes řeší složitě. Přišli jsme na to, že online degustace budou tou správnou cestou a rozhodli jsme se pro ty, kteří si degustační sadu zakoupili ať už pro sebe nebo své známé, pár takových uspořádat. #tipnadarek

POZN. KAŽDÝ DEGUSTAČNÍ SET OBSAHUJE OBOUSTRANNOU KARTU S INFORMACEMI O JEDNOTLIVÝCH ODRŮDÁCH A DEGUSTAČNÍ TABULKU PRO ZAZNAMENÁNÍ VAŠEHO HODNOCENÍ A TASTING NOTES. 

V JAKÝCH TERMÍNECH BUDEME DEGUSTACI VYSÍLAT?

My už se nemůžeme dočkat a nejraději bychom udělali degustaci co nejdříve. Chtěli bychom ale, aby si s námi naši první online degustaci užilo co nejvíce z Vás, a proto ještě chvíli vyčkáváme, než se sady dostanou ke všem svým novým majitelům.

Už teď Vám zveřejňujeme i novoroční termín degustace, kterou si zpříjemní svůj dárek ti, které jste obdarovali. #darujzazitek

Na níže uvedených termínech bude možné se již pár dní před konáním degustace prokliknout na daný odkaz, kde bude stream odvysílaný.

JAKÉ VZORKY BUDEME DEGUSTOVAT? 

Každá z variant je originál a dává vám možnost poznat rozmanitost slivovice v jejich různých podobách.

JEDNOODRŮDOVÉ SLIVOVICE

  • Stanley 2014
  • Čačanská rodná 2015
  • Čačanská lepotica 2016

ZLATÉ SLIVOVICE VZNIKLÉ KUPÁŽÍ VÍCERO ODRŮD DANÉHO ROČNÍKU

  • Vizovická slivovice 2014
  • Vizovická slivovice 2015
  • Vizovická slivovice 2016
PICT160415

No a teď už nezbývá nic jiného, než se společně těšit na první čtvrtek prosince 2020 a první lednový čtvrtek v roce 2021 a užít si online degustaci!
Nebojte se s námi pomocí chatu komunikovat! O to živější degustace bude.

Cestou z práce doporučujeme koupit škvarkovou pomazánku a sušené švestky, doma pak nachystat skleničky a v 19:00 být online.
Vidíme se!